ASTROPAY, JETON KART, CASHIXIR, PAYKASA: SANAL KARTLAR

İnternetin hayatımızı önemli ölçüde kolaylaştırdığı bir gerçek, peki her şey bu kadar basitleşmişken yeterince güvende miyiz?

ASTROPAY, JETON KART, CASHIXIR, PAYKASA: SANAL KARTLAR
ASTROPAY, JETON KART, CASHIXIR, PAYKASA: SANAL KARTLAR intendajans

İnternetin hayatımızı önemli ölçüde kolaylaştırdığı bir gerçek, peki her şey bu kadar basitleşmişken yeterince güvende miyiz? İnternet üzerinden paylaşmış olduğumuz bilgilerimiz aslında kimlerin eline geçiyor? Bilgilerimizi alan kişiler bu bilgileri kötü amaçlı kullanabilir mi? sorunun cevabı ne yazık ki, evet, kötü amaçla kullanılabilir. Dolandırıcılar için biçilmiş bir kaftan olan internet alışverişleri nedeniyle insanların çalınan kredi kartı ve banka hesap bilgileri haberlerine her geçen gün yenisi eklenirken elbette bazı kişi ve kurumlar bu soruna çözüm niteliğinde uygulamalar geliştirdi. En kullanışlı ve güvenli olan yöntem ise sanal kart.

 

Bildiğiniz gibi internetten ödeme yaparken kullanabileceğiniz tek ödeme yöntemi bir kart üzerinden bilgi vermek değildir. Dilerseniz EFT ya da havale yaparak da ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak ne yazık ki EFT ya da havale yaparken kurumların mesai saatlerine ve yavaşlıklarına maruz kalmak zorundasınız. İşte bu tarz sorunlar ve yavaşlıkların yanı sıra bir de güvenlik açıkları ile uğraşmayın diye piyasaya birçok sanal kart sürüldü. Bunların en yaygın olanı Paykasa, Cashixir, Jeton Kart gibi sanal kart özelliğine sahip olan ödeme yöntemleridir. Peki sanal kartların fiziki banka ve kredi kartlarından farkı nedir? Sanal kartlar üzerlerindeki dijital kart kodu ve numaraları ile kartın içine daha önceden yüklenmiş olan bakiyeyi kullanmanıza imkan sağlıyor. Hiç zaman harcamayarak, son derece güvenli ve kolay bir biçimde, site çatısı altında dilediğiniz sanal kartı satın alabilirsiniz. Bir sanal kart almak istiyorsanız öncelikle siteye gidip üyelik kaydı oluşturmanız gereklidir. Bu üyeliklerin istenmesinin sebebi ise söz konusu sitenin bu sanal kartların resmi bayisi olmasından gelen bir durumdur. Site size sunduğu sözleşmede sizin üyelik ve diğer bilgilerinizin hiçbir kişi ya da kurum ile paylaşılmayacağına dair teminat vermektedir. Tamamen güvenli olan bu yöntem sayesinde Euro üzerinden fiyatları belirlenmiş olan sanal kartlardan bir ya da birkaç tanesini seçip satın alabilirsiniz. Ödemeyi ise TL olarak havale ya da EFT üzerinden yapmanız mümkün.

 

Paykasa, Jeton Kart, Cashixir, Astropay Kart gibi kartları https://www.odemekartlari.com adındaki siteden kısa sürede ve pratik bir biçimde temin etmeniz mümkün. Sanal kartlar internet alışverişlerinin yanı sıra bahis ve oyun sitelerinde yoğun bir biçimde kullanılmaktadır. Jeton Kart haricindeki diğer sanal kartların üzerinde yazan 16 haneli dijital kod sadece tek kullanımlıktır ve size özeldir. Jeton Kart ise diğer kartlardan farklı olarak jeton yükleme ve bozdurma özelliğine sahiptir. Jeton Kart ve diğer sanal kartlar ile alakalı her türlü soru ve sorunlarınız için sitenin 7/24 aktif canlı destek hizmetinden faydalanabilirsiniz. Siz de sanal kartları kullanarak ödeme yapmak ve her zaman güvende kalmak istiyorsanız doğru bir karar vermiş olacaksı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X