ÖZGÜR ALIŞ VERİŞ SIRRI

ÖZGÜR ALIŞ VERİŞ SIRRI
ÖZGÜR ALIŞ VERİŞ SIRRI katar

İnternet kullanımının artmasına bağlı olarak artan uygulama ve sanal işlemler meydana çıkmaktadır. Kullanıcı sayısının artması ile talep ürün ya da hizmetin uygulama alanı da sanal alana işaret etmektedir. Bu durumda kullanıcıların güvenilir olmasına dikkat etmesi astropay kart sanal kartın bu özelliği içermesini sağlamaktadır. Sanal mecrada kullanılan kartlar ve yapılan alış verişler için özel tasarlanmış kart sistemi sadece sanal sistemde kullanılmaktadır. Sanal ödeme yöntemi olarak bilinen astropay, kullanıcıların sanal alandaki cüzdanı olarak tanımlanmaktadır. Kredi kartına benzer özellikler ile donatılmış kartın daha güvenli özelliklere sahip olması ve daha kolay işlem yapılabilmesi kartı cazip kılmaktadır.

Astropay Kart Kullanımı ve Özellikleri

Astropay kart, 16 haneli kart numarası ve cvv yani güvenlik kodundan oluşmaktadır. Bu bilgilerin gizli tutulması güvenliği açısından önem arz etmektedir. Kullanıcıların veya müşterilerin astropal al işlemi ile kartı satın alabilmektedir. Kartı satın alırken öncelikli olan konu ise kart limiti olmaktadır. Kullanılacak limit yapılacak harcamaya göre yani kendi bütçenize ve alış veriş yapacağınız limite göre seçilmektedir. Çünkü astropay kartın kullanım süresi 1 yıl ile sınırlandırılmaktadır. 1 yıl içerisinde satın alınana sanan cüzdandaki limit ile tek seferde veya ayrı zamanlarda farklı alışverişler yapılabilmektedir.

Astropay Kart Avantajları ve Güvenliliği

Size tanınan bir yıllık zaman süreci sonunda alınan kartın kullanım süresi dolduğu için hiçbir işlevi kalmamaktadır. Yeni alışverişler için tekrardan yeni bir astropay kart alınmaktadır. Aynı zamanlarda farklı limitlere sahip veya aynı limite sahip astropay kart alınabilmektedir. Her astropay için belirlenmiş ayrı 16 haneli kodu ve güvenlik numarası bulunmaktadır. Astropay kart satın alınması ile uluslararası alanda bu kart ile alış veriş yapılma özelliğine sahip firmalardan rahatlıkla alış veriş yapılabilme ayrıcalığına sahip olunmaktadır. Aynı zamanda kolay ve güvenli yöntemler ile zahmetsiz bir alışveriş imkânı sunmaktadır. Kredi kartlarından çok daha güvenli olmaktadır. Güvenlik kodu ve 16 haneli kodlarını ikinci kişiler ile paylaşmamanız halinde ele geçirilmesi gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Astropay güvenlik üzerine kurulmuş nadide bir sanal kart olmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X