IATA Üyesi Uçak Kargo

IATA Üyesi Uçak Kargo
IATA Üyesi Uçak Kargo katar

Firma olarak dünyanın pek çok ülkesinden satın aldığınız ya da sattığınız ürünleri kargo uçağı ile sevk etmek istediğiniz de biz sizin yanınızdayız. Artık bundan sonra herhangi bir soru işareti yaşamadan ve uluslararası taşımacılık değerleri kapsamında ürünlerinizin gidip geldiğini görebilirsiniz. Bunun için tamamen özel donanımlı ekibimiz ve diğer personelimiz ile sizlere çözümler sağlıyoruz. Belirlenmiş takvim dahilinde bir çok ülkeye yaptığımız uçak seferleri dışında sizin istediğiniz zamanlarda da yurtdışı uçak kargo desteğini vermekteyiz.

Uçak Kargo Kiralama da Seçkin Hizmetler

Firma olarak başta kargo firmaları olmak üzere tüm uluslararası taşımacılık gereken iş sektörleri için kargo uçak kiralama çalışmalarımıza da ara vermeden devam emekteyiz. % 100 güvende ve zamanında teslim gibi ayrıcalıklar ile memnun kalacağınız ürün transfer sürecini yalnızca bizimle yaşayabilirsiniz. Üstelik ürün sınıflandırılması noktasında herhangi bir sınır olmadığını da görebilirsiniz. Sadece bir evrak niteliğinde olan eşyalardan, paket, koli ve hacim kaplayan büyük yüklere dair her türlü mal gönderimini en elit anlayışla yapabilirsiniz. Bizim sizleri mutlu kıldığımız diğer bir konu başlığının ise sene boyunca uygulamış olduğumuz fiyat politikasından geçtiğini de belirtmeliyiz.

IATA Üyesi Uçak Kargo

İstediğiniz Tarihe Dair Kargo Uçağı Kiralama

Siz müşterilerinden gelen talep ve istekler doğrultusunda gerekli çalışmalarına yön veren firmamız, sizlere her zaman en kaliteli hizmeti verebilmek için yenilikleri ile de adından söz ettirmektedir. Görevini daima işinin hakkını vererek yapan ve senenin her döneminde başarılı projeleri gerçekleşmede eşsiz olan şirketimiz, büyük küçük demeden gidecek tüm ürünlerinize teslim alma sürecinden, teslim edilme zamanına kadarki tüm süreci profesyonel bir şekilde yönetmektedir. Bireysel ve kurumsal iş sahalarında kargo uçağı ihtiyaçlarınız için sizlere sunduğumuz uluslararası hava kargo taşımacılığı hizmetinden faydalanarak dilediğiniz ülkeden dünyanın dört bir yanına kargo gönderebileceğiniz gibi diğer ülkelerden de dilediğiniz şehire getirilmesi gereken kargolarınızı güvenle taşıtabilirsiniz.

Küresel gelişme, bölgesel teslimat" mottosuyla yola çıkan IATA'nın ve dolayısıyla Plures gibi IATA onaylı seçkin hava kargo acentalarının 6 önemli fonksiyonu bulunuyor: Güvenlik, özel kargolar, sınır yönetimi, e-kargo & kalite, operasyonlar, sektör yönetimi. IATA'nın, uçak kargo sektörü ve bu sektörle iş yapan müşteriler açısından çok önem taşıyan fonksiyonlardır. IATA ayrıca, güvenlikle ilgili riskleri azaltmak için yapılan denetimlerde kullanılmak üzere verimli ve etkili standartlar ve rehberler oluşturuyor. Bütün bu çalışmaları yine havayolları ve sektör partnerleri ile birlikte yürütüyor. Havayolu kargo taşımacılığındaki güvenliğin yapılan ortak çalışmalara, bilgi paylaşımına ve evrensel standartlara bağlı olduğunun bilincinde olan Plures ile çalışmanız, IATA güvencesi ile uçak kargolarınızın evrensel güvenlik standartları çerçevesinde taşınacağı anlamına gelir.

uluslararasi-ucak-kargo

 

Plures Havacılık
Adres: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi - EGS Business Park Blokları No: 9 Yeşilköy - Bakırköy İstanbul / TÜRKİYE
T// +90 212 465 33 32 
F// +90 212 465 83 36
http://www.ucak-kargo.com/yurtdisi-ucak-kargo.html

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X