Kişiye Özel Lastikli Halı Örtüleri Evlense’de!

Halılara yeni bir soluk getiren son model halı örtüleri sayesinde halılar yeni gibi kalıyor.

Kişiye Özel Lastikli Halı Örtüleri Evlense’de!
Kişiye Özel Lastikli Halı Örtüleri Evlense’de! Admin

Halılara yeni bir soluk getiren son model halı örtüleri sayesinde halılar yeni gibi kalıyor. Eski halılardan sıkılanlar için renk renk ve çeşit çeşit halı örtüleriyle evlere yeni bir görünüm kazandırıyor. Evlense marka halılar sayesinde kişiye özel tasarımlar yapılabiliyor, müşterinin istediği modeli basabilme özelliği sayesinde orijinal bir görüntü katabiliyor. Hangi resmi isterse müşteri ona göre dijital basım yapılabiliyor.

Halı örtüsü yumuşak dokusuyla üzerine basıldığında bulutların üzerinde yürüyormuş gibi hissettirmektedir. Dokuma kumaşı sayesinde tüylenme yapmamaktadır buda kullanım açısından oldukça rahattır. Özel dikim lastikleri sayesinde köşelerden ve kenarlardan halıya geçirerek halıyı iyice kavrar ve herhangi bir kayma ve toplanmaya sebebiyet vermez. Dijital baskı nedeniyle oldukça net ve parlak bir görünüm sağlar. Kolaylığı oldukça temizdir, çamaşır makinesinde derecede yıkanabilir. Temizlikten sonra ütü gerektirmez bu sayede oldukça pratik bir üründür. Yıkamadan sonra renklerinde herhangi bir açılma ve solma olmaz. Lastikli halı örtüsü genelde herkes kullanılabilir ama daya çok çocuklu aileler yoğun talep göstermektedir. Kumaşı oldukça sıkıdır bu sayede deforme yaratmaz uzun süre kullanılabilir.

Sizde kişiye özel tasarım halı örtüsüne sahip olabilirsiniz. Şimdi https://www.evlensehaliortusu.com adresimizi ziyaret et ve kendine özel tasarımını şimdi oluştur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X