Kurumsal Araç Kiralama Firması

Türkiye'nin dört büyük ilinde hizmet veren 5S Araç Kiralama Firması her geçen gün hizmetlerini daha da gelişmiş bir hale getirmektedir.

Kurumsal Araç Kiralama Firması
Kurumsal Araç Kiralama Firması tanitimweb

Türkiye'nin dört büyük ilinde hizmet veren 5S Araç Kiralama Firması her geçen gün hizmetlerini daha da gelişmiş bir hale getirmektedir. İstanbul, Ankara, Samsun, İzmir illerinde ofisi bulunan firma kurumsal bir şekilde hizmet vermekte ve en kaliteli araba çeşitleri ile firmaların araç ihtiyacını karşılamaktadır. İstanbul araç kiralamahizmeti 5S Araç Kiralama tarafından uygun fiyatlar ile verilmektedir.

 

            Firma bünyesinde 1000 ve üzeri araç bulunmaktadır. Bu araçlar aylık, günlük ve haftalık opsiyonlarıile kiralama hizmetine sunulmuştur. Araçlar son derece kaliteli ve çok az kullanılmıştır. Araçların kalitesi en üst düzeyde ve tüm firmaların araç ihtiyacını karşılayabilecek kapasitededir. 5S Araç kiralama firması tarafından bu hizmetler kurumsal bir şekilde verilmektedir. 5S Araç kiralama firması kurumsal olduğundan dolayı, birçok firmanın bir numaralı tercihi haline gelmiştir.

 

5S Araç Kiralama Firmasının Filosu

 

 Firma filosunda son model ve sıfır kilometreye yakın araçlar bulunmaktadır. Araçların içerisinde bulunan navigasyon, ses sistemi gibi özellikler de tüm müşterilere sağlanmıştır.İzmiraraç kiralama hizmeti veren 5S Kurumsal Araç Kiralama Firması filosunda bulunan tüm arabaların her zaman bakımını gerçekleştirmiş ve müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemiştir. Firmanın sahip olduğu bu özellikler sayesinde çok sayıda firma kendi araç kiralama ihtiyacını 5S Araç Kiralama firmasını tercih ederek karşılamıştır. Firmanın sahip olduğu filodaki tüm araçlar en üst düzey kaliteye sahip ve filoda tüm araba modelleri bulunmaktadır. Bu araba modelleri ise tüm firmaların araç kiralama ihtiyacını karşılayabilecek konumdadır.

 

Yüksek Kalite ve Uygun Fiyatlı Araç Kiralama Firması

 

 5S Araç Kiralama firması müşterilerinin en yüksek kaliteye ulaşabilmesi için tüm hizmetlerini en gelişmiş hale getirmiştir. Merkezi Ankara'da olan bu firmanın araçları sıfır kilometreye yakındır. Bu araçların içerisinde tüm ihtiyaçlar karşılanabilmektedir. Ankara araba kiralama firmaları arasında en çok tercih edilmiş ve kurumsallığı ile tüm firmalar tarafından tanınmıştır. 5S Araç kiralama firmasında haftalık ve aylık kiralama hizmetlerinde indirimler de bulunmaktadır. Böylelikle firmalar kendi araç kiralama ihtiyacını en uygun fiyatla karşılayabilmektedir. Kurumsal bir şekilde hizmet veren 5S Araç kiralama firması müşterilerinin memnuniyetine çok önem vermektedir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X