Muhafazakar Bir Tatil İmkanı

Muhafazakar Bir Tatil İmkanı

Muhafazakar Bir Tatil İmkanı
Muhafazakar Bir Tatil İmkanı ajans

            Muhafazakar bir tatil için her zaman istenen kriterlere sahip olan otel bulmak kolay değildir. İslami oteller kapsamında hizmet vermekte olan otelimiz muhafazakar kesimin tatil seçenekleri konusunda nedenle sıkıntı yaşadığını bildiğinden dolayı bu konuda gerekli düzenlemeleri yaparak misafirlerine muhafazakar tatil imkanı sağlamaktadır.

 

 Bayanlara Ve Erkeklere Özel Havuz Seçenekleri

 

            Muhafazakar tatilden yana tercihini kullanmak isteyen pek çok kişinin lüks otellerde en çok yaşadığı problemlerden biri de bayanlara özel havuz imkanının bulunmamasıdır. İslami otel kapsamında bulunan otelimiz misafirlerimizin bu tür isteklerini karşılayabilmek amacıyla bayanlara ve erkeklere özel havuz uygulaması sağlamaktadır.

 

            Böylece tek bir havuz belli saatlerde hem erkekler hem de bayanlar tarafından kullanma gibi bir durum ortaya çıkmayacaktır. Bayanlar için tasarlanmış olan ayrı havuzu muhafazakar tatil koşullarından yararlanmak isteyen tüm kadınlar diledikleri zaman kullanabilecektir. Havuz imkanının yanı sıra güneşlenme içinde bayanlara özel ayrı bir kısım bulunmaktadır. Ayrıca havuzların kapalı olması tesettürlü hanımların kullanımı içinde büyük avantajlar sağlamaktadır.

 Yine erkekler için ayrı olarak dizayn edilmiş havuz imkanı bulunuyor. Kapalı ve açık havuzlardan otelimizde bulunan bütün misafirlerimiz rahatlıkla yararlanabiliyor. Annenizle birlikte kusursuz bir muhafazakar tatil geçirmek istiyorsanız sizler için de aileleri özel seçeneklerimiz olmaktadır. Bu doğrultuda bayanların haşema ile girebilecekleri ailelere özel mevsimine göre açık ve kapalı havuzlarımız mevcuttur.

 

            Çocuklar için de unutulmaz bir tatil fırsatı sunan otelimiz çocuklara özel aktiviteleri ile onların tatil boyunca mükemmel zaman geçirmesi için her türlü detayı düşünmüştür. Özellikle çocuklar için tasarlanmış olan havuzlarda gün boyu serinleyebilecekleri gibi gün içerisinde de keyifli vakit geçirmek için mini park ve mini kulüpten diledikleri gibi yararlanabileceklerdir.

 Bayanlara Ve Erkeklere Özel Plaj İmkanı

 

            Gerek bayanların gerekse de erkeklerin İslami tatili konusunda sıkıntı yaşadıkları en büyük konulardan biri de kendilerine özel plaj bulamamaktır. Muhafazakar kesimin tatil konusunda yaşadığı sıkıntıları yakından takip eden otelimiz bu konuda da misafirlerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasiteye sahiptir.

 

            Bu doğrultuda misafirlerimiz için hem bayanlara hem de erkeklere özel ayrı plaj imkanı tanımaktadır. Bayanlar için düzenlenmiş olan plajda giyinme kabinlerinden mescide kadar her türlü detaya yer verilmiştir. Erkekler içinde sadece erkeklere özel bir plaj bulunmaktadır. Böylece erkek misafirlerimiz diledikleri zaman rahatlıkla kendilerini özel plajda güneşlenebilir ve diledikleri zaman denizin keyfini doyasıya çıkarabilirler.

            İslami tatil için arayacağınız her türlü detayı bulmak ile birlikte aklınıza gelmeyen pek çok imkana da otelimiz ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Böylece konforlu ve dilediğiniz gibi bir tatil imkanından yararlanın olursunuz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X