SANPER İLE ZİP PERDE, TAVAN PERDESİ, SAHNE PERDESİ HİZMETİ

Perde üretimi yapan birçok firma vardır

SANPER İLE ZİP PERDE, TAVAN PERDESİ, SAHNE PERDESİ HİZMETİ
SANPER İLE ZİP PERDE, TAVAN PERDESİ, SAHNE PERDESİ HİZMETİ

Perde üretimi yapan birçok firma vardır. Ancak kaliteli firma sayısı oldukça azdır. Sanper Perde Sistemleri en kaliteli ürünlerini en uygun fiyatlara sizlere sunan bir firmadır. Ayrıca müşteri memnuniyetine verdiği önem ile her geçen gün hizmet kalitesini artırmaya devam etmektedir.

Zip perde, tavan perdesi, sahne perdesi gibi perdeler Sanper Perde Sistemleri güvencesiyle sizlere sunulmaktadır. Bu perde çeşitleri hakkında bir takım bilgileri bilmenizde yarar vardır.

Bir stor perde çeşidi olan Zip perde,stor perdelerden çok daha farklı amaçlarla kullanılmaktadırlar. Yine stor perdelerden ayıran özelliği,özel kumaşı sayesinde güneşten korunmanın en etkili yolu olmasıdır.Kumaşın özelliği sayesinde, güneş enerjisini %90’lara varan oranlarda kesebilmekte, bu perde açık alanlarda kullanıldığından güneşin en güçlü olduğu anlarda bile direk güneş ışınlarına maruz kalmasına rağmen ışınların içeriye sızmasına engel olması nedeniyle yaşam alanlarınızda en iyi konforu sizlere sunmaktadır.

Zip perde, dış mekanlar için özel olarak üretilmiş, her türlü hava şartına uygun kumaşı sayesinde 4 mevsim kullanılabilen bir üründür. Yağmur suyunu dışarı bırakma özelliği sayesinde yağmurlu havalarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünle, mekandakilerin seyir keyfini yaşamalarını da sağlayabilirsiniz.

Dış mekanların en büyük problemi şiddetli rüzgarlarda zarar gören perdelerdir. Ancak bu perde çeşidi ile bu problem de minimum seviyelere indirilmiştir. Şiddetli rüzgarlara karşı dayanıklı yapısı ile hem mekandakilere hem de işyeri sahiplerinegüvenli bir yaşam alanları sunmaktadır.

SanperPerde Sistemleri güvencesi ile üretilen ve hizmete sunulan bir başka perde çeşidi de tavan perdesi olmaktadır. Cam tavanların ısı, ışık gibi olumsuz etkilerine önlem amacıyla üretilmiş olan bu perde çeşitleri, şık görünümü ile mekanlara mükemmel bir estetik kazandırmaktadır.

Tavan perdesi, kullanım açısından da oldukça kullanışlı bir üründür. Motorlu sistemi sayesinde kolayca açılıp kapanabilmekte, kolay sökülmesi özelliği ile sökülerek kolayca temizlenebilmektedir.

Yine Sanper Perde Sistemleri ile hizmetinize sunulan sahne perdesi, zengin renk ve modellerde üretilebilmektedir.

 

Sahne perdesi ve diğer perde çeşitleri ile ilgili ayrıntılı bilgi ve irtibat için www.sanper.com.trweb sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X