• DOLAR
  3,5281
  % 0,03
 • EURO
  4,1077
  % 0,06
 • ALTIN
  141,1366
  % -0,03
 • BIST
  106.736
  % -0,63
Bu Yaz Evlenecek Olan Ünlüler

Bu Yaz Evlenecek Olan Ünlüler

Ünlüler dünyasının yaz mevsimi evlilik mevsimi oluyor ve her yıl, yılın düğünü hangisi sorusuna cevap aranıyor. Uzun zamandır birlikte olan ve yazın evlenmeyi planlayan çiftler bir bir düğün planlarından bahsetmeye başladılar. İşte o çiftler!

Fahriye Evcen – Burak Özçivit

Yıllardır birlikte olan çift, Çalıkuşu dizisiyle birlikte ilişkilerine başlamıştı ve Burak Özçivit o dönem birlikte olduğu Ceylan Çapa’dan ayrılmıştı. Çiftin birlikte bir de filmleri var ve hayranları evlilik tarihlerini merak ediyordu. Nihayet bu yaz evleniyorlar.

Barış Arduç – Gupse Özay

Barış Arduç’un ilişkisini onaylamayan hayranlarıyla başı uzun süre dertteydi. Bu yüzden çiftin ayrılık haberleri beklenirken, nikah haberleri geldi. Onlar da bu yaz evlenecek.

Gizem Karaca – Kemal Ekmekçi

Geçtiğimiz hafta nişanlanan ve düğün tarihlerini açıklayan Gizem Karaca ve iş adamı Kemal Ekmekçi, bu yaz başlarında evlenecekler.

Acun Ilıcalı – Şeyma Subaşı

Acun Ilıcalı ve çocuğunu annesi Şeyma Subaşı da birlikteliklerini resmileştirerek bu yıl nikah masasına oturacaklarını açıkladılar.

Hande Soral – İsmail Demirci

Hande Soral yeni dizisinin sezon finali sonrası nikah masasına oturacağı meslektaşı İsmail Demirci ile geçtiğimiz aylarda nişanlanmıştı.

Sosyal Medyada Paylaşın: