Konfor Arayan Bireylere Masaj Yatağı Modelleri

Konfor Arayan Bireylere Masaj Yatağı Modelleri
Konfor Arayan Bireylere Masaj Yatağı Modelleri Seobaz

 

Daha çok güzellik merkezlerinde ve spa alanlarında kullanılan masaj yatakları, günümüzde oldukça fazla yaygınlaşmış durumdadır. Bireylerin rahatlamalarına ve gevşemelerine yardımcı olan bu tarz yataklar, farklı özellikte ki seçenekleri ile sağlık kuruluşlarında ve rehabilitasyon merkezlerinde de tercih edilmektedir. Cilt bakım koltuğu, bilinen masaj masaları arasında en çok kullanılanlardan bir tanesi olmak ile birlikte daha çok güzellik salonlarında, bakım işlemleri adına tercih edilmektedir. Genellikle manuel ve ayak kısmı hareketli modelleri bulunmaktadır.

Çanta tipi masaj masasıise çanta şeklinde katlanabilir olmaları nedeniyle pratik bulunan seçeneklerden bir tanesidir. Daha çok hareket ettirilebilir ve katlanabilir olması nedeniyle, farklı spa merkezlerinde ya da sağlık kuruluşlarında değerlendirilmektedir. Aynı zamanda bu tür masaların yüzeyleri yumuşak deri ile kaplı olduğu için bireylere daha fazla konfor sağlamaktadır. Fiyatları ise kalitelerine göre değişiklik göstermektedir.

Masaj masaları içerisinde bir diğer yaygın olan ürün ise elektrikli masaj yatağıolarak bilinmektedir. Kullanıcılarına, boyun ve sırt bölgesinden sıcaklık veren bu tür modeller, sırt ve bel ağrıları olan bireylere de fayda sağlamaktadır. Aynı zamanda elektrikli masaj yataklarındaki sıcaklık ve diğer özellikler, uzaktan kumanda sistemi ile birlikte otomatik olarak kontrol edilebilmektedir. Daha çok spa merkezlerinde bireylerin rahatlaması adına tercih edilmektedir. Özellikleri ve kalitesi markasına göre değişiklik gösterebilmektedir. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X