Mono Sağlık Hastanesinde Yaşamın Mucizesi Doğum

Mutlu ve kendi alanlarında deneyimli hekim kadrosu ile hizmet sağlamakta olan mono sağlık kadın hastalıkları ve doğum üzerinde uyguladığı tedavi ile pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Mono Sağlık Hastanesinde Yaşamın Mucizesi Doğum
Mono Sağlık Hastanesinde Yaşamın Mucizesi Doğum Admin

Mutlu ve kendi alanlarında deneyimli hekim kadrosu ile hizmet sağlamakta olan mono sağlık kadın hastalıkları ve doğum üzerinde uyguladığı tedavi ile pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Mono sağlık hasta memnuniyeti ve hasta güvenliği uygulamalarına çok özen gösterir. Çalışanlarının maddi ve manevi haklarını gözetip, kişisel ve mesleki gelişimlerinin eğitimlerini destekleyip güvenilir bir çalışma ortamı sağlar.

Mono Sağlık Hastanesinde her tedavinin bir ayrıcalık olduğu gibi normal doğum da bir ayrıcalıktır. Diğer pek çok memeli türü gibi insanoğlu da doğarak çoğalır. Yaşamın sürmesi için kurgulanmış bu mucizevi olaya kasınlar kendi doğumlarını yaşayarak, erkekle de eşleri ya da bir yakınlarının doğumuna uzaktan ya da yakından dahil olarak tanık olmuşlardır.

Dokuz aylık bazen zor bazen de heyecanlı bir bekleyişin son noktası, umutların duyguların zirve yaptığı kutsal bir başlangıç, dönemeç, basamaktır doğum.

Mono Sağlık Hastanesinde Genital Siğil

Kondilom ya da genital siğil çoğu zaman cinsel yolla bulaşan HPV nin sebep olduğu deriden çoğu zaman kabarık lezyonlardır. Erkek ve kadında görülebilir. Yalnız cinsel birliktelikle değil yakın temas yolu ile de bulaşabilir. Hpv cinsel yolla en sık bulaşan virüstür. Hpv virüsü başka yollarla da bulaşabilir. Örneğin; ortak kullanılan tuvaletler, saunalar, ortak kullanılan havuzlar bunlardan bazılarıdır. Genelde dış genital bölgede küçük siğiller ortaya çıkar.

Bunları kişinin kendisi görebilir ya da elle hissedilebilir. Yumuşak, pembe beyaz renkli, karnabahara benzeyen oluşumlardır. Tek ya da grup halinde olabilir. Bu lezyonlar çoğu zaman dış genital bölgede olmasına rağmen kimi zaman vajina içinde, makat çevresinde, ağızda görülebilir. Siğiller yanma, batma ve kaşıntı hissine neden olurlar. Ayrıca vajina veya rahim ağzında lezyon varsa uzun süreli kötü kokulu vajinal akıntı, ilişki esnasında ya da sonrasında kanamaya neden olabilir. Mono sağlık da tedavi de tıbbi ve cerrahi yaklaşımların ikisi de uygulanabilir.

Mono Sağlık Hastanesinde Kürtajın Yeri

Kürtaj da Mono Sağlık Hastanesinin tercih edilmesinin nedenleri arasında kaliteli hizmet, uzman hekim kadrosu, teknolojik cihazlar, hasta memnuniyeti yer almaktadır. Kürtaj ya da kürtaj, en genel anlamıyla problemli ya da istenmeyen bir gebeliğin alınması işlemidir.

Mono hastanesinin sağlık hizmetlerinin ayrıcalıklarından faydalanabilmek için 0 232 440 90 90 – 0 544 346 36 36 nolu telefon numaralarını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X