• DOLAR
  3,5224
  % -0,09
 • EURO
  4,1480
  % 0,27
 • ALTIN
  145,4239
  % -0,26
 • BIST
  107.202
  % 0,35
Yeni terör operasyonları çok yakın

Yeni terör operasyonları çok yakın

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan referandum öncesi Trabzon’da konuştu. Terör örgütü mensuplarına yönelik açıklamalarda da bulunan Recep Tayyip Erdoğan, Fırat Kalkanı Harekatı’nın sadece birinci etabının sona erdiğini, bundan sonra da devamının geleceğini belirtti.

Baharda teröristlere yaramayacak

Trabzon’da terör örgütü mensuplarına yönelik yapılan operasyonların devam edileceğini belirten Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Baharı bekleyen teröristlere yönelik çok güzel sürprizlerimiz olacak” dedi.

Trabzonlulara doğalgaz müjdesi

Trabzon’un belli başlı sorunlarını da dile getiren Recep Tayyip Erdoğan, kendisinden önce açıklamalarda bulunan Enerji Bakanının sözlerini yineledi. Erdoğan, “Trabzon’un birçok ilçesinde bu yıl içerisinde yatırımlar gelecek. Az önce Enerji Bakanımızdan da müjdeyi aldığınız gibi Trabzon’da doğalgazın bulunmadığı yer kalmayacak.” şeklinde konuştu.

Referandum devrim olacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ayrıca 16 Nisan’da yapılacak olan referandumun bir devrim niteliğinde olduğunu belirtti. Trabzon’un Türkiye’nin huzuruna yönelik geleceğin kilit taşı niteliğinde olduğunu belirten Cumhurbaşkanı ayrıca “Ayağımızdaki parangalardan kurtulmaya hazır mıyız” dedi.

Trabzon halkından referandum oylamasında evet oyuna yönelik ithamlarda bulunan Erdoğan, referandum oylamasında Trabzon’dan ümitli görünüyor.

Sosyal Medyada Paylaşın: