• DOLAR
  3,4802
  % 0,03
 • EURO
  4,1162
  % 0,15
 • ALTIN
  144,2936
  % -0,11
 • BIST
  108.953
  % 0,33
Beşiktaş’ta Stoper Arayışı

Beşiktaş’ta Stoper Arayışı

Yıllardır stoper bölgesinde dikiş tutturamayan son şampiyon Beşiktaş kadrosunu daha da güçlendirmek için kolları sıvadı. Birbirinden farklı ihtimalleri değerlendiren Beşiktaş yönetimi Şenol Güneş’in talepleri doğrultusunda hareket edecek. Bu kapsamda Vida ve Mangala isimleri sıkça zikredilirken Marcelo’nun takımda kalması halinde bu oyunculardan sadece birisinin alınması düşünülmekte. Ayrıca Beşiktaş yönetimi bu oyuncularda transferlerin gerçekleşmemesi halinde yedek bir oyuncu daha belirlediler.

Kasımpaşalı Titi

Kasımpaşa’da forma giyen başarılı stoper Titi Beşiktaş gündemine yeniden alındı. Titi’nin bonservisinin elinde olması Titi’yi Beşiktaş için daha cazibeli bir hale getirmekte. Bu sayede Beşiktaş bonservis kullanma hakkını başka futbolcu transferlerinde kullanabilecek.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın ise stoper transferi konusuna özel önem verdiği gelen bilgiler arasında. Yakın çevresi ile yaptığı sohbetlerde yıllardır stoper mevkiinde sorun yaşadıklarını ve bu sorunun çözülmesinin gerekli olduğunu söylediği öğrenildi. Bu sorunu çözebilmek için ise kariyer sahibi başarılı bir futbolcu transfer edilmesi gerektiğini vurgulayan Orman’ın transfer çalışmalarında Şenol Güneş ile yakın ilişki içerisinde olacağı tahmin ediliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın: