• DOLAR
  3,4961
  % 0,03
 • EURO
  4,1126
  % 0,00
 • ALTIN
  144,5504
  % 0,07
 • BIST
  108.594
  % -0,02
Lukas Podolski’ye İstanbul’da taksici saldırdı

Lukas Podolski’ye İstanbul’da taksici saldırdı

Galatasaray’ın Yıldız futbolcusu Lukas Pololski bu akşam Ataköy Marina’da taksiciye yol vermemesi üzere çıkan tartışma üzerine saldırıya uğradı. Taksicinin hakaretler savurarak aracından inmesinin ardından aracından inerek Lukas Podolski’nin aracını yumrukladı.

Galatasaray’da oynayan Alman yıldız Lukas Podolski’nin Ataköy Marina’ya girişte kendisine yol vermemesine sinirlenen taksi şoförü kısa bir süre hakaret ettikten sonra aracından inip Lukas Podolski’nin aracını yumrukladı.

Taksicinin arabasından inip Podolski’nin aracında vurmasını arabasından inmeden sadece seyreden Alman yıldız, taksicinin aracına geri dönmesinin ardından yoluna  valeler eşliğinde devam etti.

Podolski olayın ardından açıklamalarda bulundu

Alman yıldız Bu gün Ataköy Marina girişinde taksici ile yaşadığı bu tatsız olay ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Twitter üzerinden açıklamada bulunan yıldız oyuncu, “Bu akşam duyduğunuz haberi ve her saniye daha dramatik şekilde aktarılan hikayeyle ilgili herhangi bir açıklama yapma gereksinimi hissetmiyorum. Lütfen duyduğunuz her habere inanmayınız, olağan yoğun trafikte sıradan birkaç saniyelik tartışmaydı. Tarafıma herhangi bir saldırı ve temas olmadı.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın: