UEFA Süper Kupa Finali Beşiktaş’ın Stadında Oynanacak

Beşiktaş yeni stadyumu olan Vodafone Park ile büyük bir başarıya daha imza attı.

UEFA Süper Kupa Finali Beşiktaş’ın Stadında Oynanacak
UEFA Süper Kupa Finali Beşiktaş’ın Stadında Oynanacak Admin

Beşiktaş yeni stadyumu olan Vodafone Park ile büyük bir başarıya daha imza attı. UEFA yönetim kuruluna daha önce birçok başvuruda bulunan kulüp yöneticileri bu başvurularının neticesini nihayet aldılar. Bu kapsamda 2019 yılında düzenlenecek olan UEFA Süper Kupa Finali Vodafone Park stadyumunda oynanacak. Böylelikle uluslararası arenada Beşiktaş reklamını daha iyi bir şekilde yapma fırsatını da yakalamış oldu.

3.Defa Geliyor

UEFA kupası final karşılaşmalarının Türkiye’de oynanacak olması bir ilk değil. Ancak son zamanlarda sürekli olarak güvenlik gerekçesiyle kabul edilmeyen başvurularımızın bu sefer kabul edilmesi herkesi son derece memnun etti. Daha önce ise 2005 yılında Şampiyonlar Ligi Finali Olimpiyat Stadı’nda oynanmış 2009 yılında da UEFA Kupa Finali Fenerbahçe’nin stadı olan Şükrü Saraçoğlu’nda oynanmıştı.

Bu iki final haricinde başka karşılaşma görmeyen ülkemiz bu heyecanı bir kez daha yaşayacak olmanın mutluluğu içerisinde. Bu kapsamda siyah beyazlı ekibin gelirlerini de artırması mümkün olacak ve mali problemlerin üstesinden gelmek daha kolay olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X