Facebook İzinsiz Giriş Bildirimleri

Facebook izinsiz giriş ile ilgili olarak uzun zamandır bazı çalışmalar yapmaktaydı.

Facebook İzinsiz Giriş Bildirimleri
Facebook İzinsiz Giriş Bildirimleri Admin

Facebook izinsiz giriş ile ilgili olarak uzun zamandır bazı çalışmalar yapmaktaydı. Tıpkı Google'da da olduğu gibi, gerekli bilgilerin aktarılmasını sağlamak için çalışıyordu. Bu konuda gereken çalışmaları yapmak için sizlerin sayfanıza giriş olduğu zaman, sizler de her türlü bilgiye ulaşabiliyordunuz. Ancak, Facebook bir karar aldı.

Facebook İzinsiz Giriş Bildirimleri Gönderilmeyecek

Facebook izinli giriş sistemleri bildiğiniz gibi kendi sisteminize girmek ile oluyor. Farklı bilgisayarlardan ve ya akıllı telefonlardan giriş yapıldığında aslında bu konuda bilgi gösteriyordu. Ancak, bu konuda sms bilgilendirmesi ile ilgili olarak, gerekli işlemin düzenli ve doğru bir şekilde yapılması için, farklı bir durum ortaya çıkmış bulunmaktadır.

Bu sayede de sizler de için Facebook izinsiz giriş sistemleri tekrar kaldırılmış bulunmaktadır. Böylece sizler de farklı bir bilgisayardan ya da farklı bir yerden giriş olması durumunda net bir şey yapılmayacaktır. Bu yüzden de işlemlerinizi mail yoluyla takip edebilirsiniz. Ancak, bu konuda kendi güvenlik sisteminiz için şifreleme konusunda çok daha sağlıklı işlemlerin yapılması gerekliliği üzerinde duruluyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X