Film Sitemizdeki Gelişimler

Film sitelerinin piyasa içerisinde rekabete giriştiği bir ortamda piyasada bir çok film sitesi olduğu ve bir çok sitenin ise belirli bir kalitenin altında kalığını görmekteyiz.

Film Sitemizdeki Gelişimler
Film Sitemizdeki Gelişimler Admin

Film720p Ailesi Dahada Büyüyor

Film sitelerinin piyasa içerisinde rekabete giriştiği bir ortamda piyasada bir çok film sitesi olduğu ve bir çok sitenin ise belirli bir kalitenin altında kalığını görmekteyiz. Tasarım ve kolaylık anlamında zorluk çıkaran sitelerden film izlemenin zorluğu bir yana seyir kalite ve zevkinide düşürmektedir. Bu yüzden dolayı izleyicilerin ihtiyacına ve piyasanın standardının üzerinde ve standardı yakalayacak bir yapım olma özelliği göstermenin gayreti içerisindeyiz. Ayrıca bütün film seyretmek isteyen izleyicilerimize bir diğer özelliğimiz olan dizi katagorisinin içerisinde olduğu bütün bir site olduğumuzu belirtmek isteriz. Herkesi sitemizde bekliyor film dolu seyirli günler diliyoruz.

Korkunç Bir Film

Paylaşılan filmlerin bazılarında aranılan özellik yani eksik olan özelliklerden birisi ise korku düzeyinin yeteri kadar tutturulamamış olması bazı zamanlarda ise korku düzeyinin çok yüksek yada düşük kaçmasından kaynaklanan korku filmleri olarak düşündüğümüzde bunun dengesini film yapımcılarının iyi ayarlaması gerekmektedir. Sitemizde mecburiyetten dolayı her türlü korku katagorisi adı altında geçen filmi paylaşmaktayız. Fakat bu demek değildir ki her paylaştığımız filmler dört dörtlük korkunç türde filmler olacak ve bu özelliği gösterecek. Bu yüzden bu tarz filmleri izlerken sitelerin kalitesinin belirlenemeyeceğini görmelisiniz. Herkesi korkunç seansların içerisindeki filmlere bekliyoruz.

Erotik Filmlerin Tarihçesi

Erotizm 2017 yılına geldiğinde bundan önceki yapımlarda ise erotik hikayelerin sığlığından çok hikayenin saçma temeller üzerine dayandırılması gibi objeler günümüzde birbirini destekleyen ve harika bütünlüğe sahip sahneler ile desteklendiği için erotik filmler belirli bir eşiğin ve kalitenin üzerine çıkmış durumdadır. Sitemizde ise kalitenin üzerinde yüksek yapımları görmek mümkün olacaktır. Film 720p tarzında oldukça yüksek çözünürlüğe sahip bir çok film ile katagoriye film birikimi yapmaktayız. Oldukça iyi bir şekilde her gün girilen içerik destekleme ile karşınıza çıkmaktayız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X