Satılık Konkasör İmalatçısı Hızlı Teslimat Ve Hızlı Kurulum

Madencilik sektörünün genişlemesi ile satılık konkasör arayışı oldukça artmış durumda bazı firmalar konkasörleri satın alırken bazı firmalar ise kiralık konkasör arayışındadır.

Satılık Konkasör İmalatçısı Hızlı Teslimat Ve Hızlı Kurulum
Satılık Konkasör İmalatçısı Hızlı Teslimat Ve Hızlı Kurulum intendajans

Madencilik sektörünün genişlemesi ile satılık konkasör arayışı oldukça artmış durumda bazı firmalar konkasörleri satın alırken bazı firmalar ise kiralık konkasör arayışındadır. Aslında kıyaslama yapacak olursak, konkasör sektöründe olan firmaların kiralık yerine satılık konkasör tesisleri alması daha sağlıklı olacaktır. Çünkü, bir tesisin aylık kiralama ücreti ortalama 15 ile 30 bin TL arasında değişmektedir. Bunun yerine tesisi satın alıp kullanım dışı zamanlarında ise konkasör kiralama hizmeti olarak farklı firmalara sunabilirsiniz.

Satılık Konkasör İçin Hangi Firma ?

Biz açıkçası konkasör sektöründe satın alma işlemi yapacaksanız Fabo company firmasını tavsiye etmekteyiz. Bundaki gaye ise firma 2003 yılından bu yana hizmet vermekte ve bugün Türkiye deki konkasör firmaları arasında en çok ihracata sahip firma diyebilirizi. Fas,Cezayir, Güney Afrika, Mısır gibi ülkelerin yanı sıra bazı Avrupa ülkesine de ihracatı bulunan tek firmadır. Yıllık ortalama 100’den fazla konkasör ve beton santrali kurulumu yapmaktadır. Bu ve benzeri etkenler firma ile alışveriş yapmanız bile yeterli. Konkasör veya beton santrali sektörüne adım atmayı düşünüyorsanız muhakkak güvenilir firmalar ile hareket etmeniz gerekmektedir. Bunun en büyük sebebi, bazı firmalar ikinci el tesis ve santralleri onarımını yaparak sıfır tesis olarak piyasaya sürmektedir. Bundan ötürü de alıcı firmalar istedikleri verimi hiçbir zaman yakalayamazlar. Çünkü, ikinci el konkasör tesisi muhakkak belirli süre kullanılmış olup artık işlevlerini zaman zaman yerine getirememektedir. Bu ve buna dayalı sebeplerden ötürü sektöre adım atacak firmalar kesinlikle dikkat etmelidir.

Tüm Çeşitler Tek Çatı Altında

Bir çok firmanın isteklerinden birisi de bir ürün aldığında sorun ve sıkıntılar da ürün aldıkları yer ile muhatab olmak isterler. Mesela, ne olursa olsun ister beton santrali isterse konkasör tesisleri belli bir kullanımdan ötürü zamanla bazı parçaları deforme olmaktadır. Bunların zamanla yenilenmesi ve bakımı yapılması gerekli. İşte bu yüzden Fabo company gerek yedek parça gerekse bakım hizmetleri ile müşterilerini hiç uğraştırmadan tek çatı altında hizmet vermektedir. Dilerseniz https://www.fabocompany.com sitesinden firma hakkında bilgi alabilir ve online destek hattı ile firmaya istediğiniz soruları yöneltebilirsiniz.

satılık konkasör kiralık konkasör konkasör fiyatları kırma eleme tesisi fiyatları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X