E Likit'te One Hit

Şimdilerde birçok sigara bağımlısının son umudu halini almış olan elektronik sigara ürünü oldukça ilgi görmekte olan ürünler kategorisinde yer almaktadır.

E Likit'te One Hit
E Likit'te One Hit İlker

Özellikle sigara etkisinin birebir aynısınıı verebilme özelliğine sahip olması bu ilginin giderek artmasına neden olmaktadır. Ayrıca son derece dayanıklı olması, birçok farklı meteryalden oluşması bu ürünü vazgeçilmez kılmaktadır. Farklı renklerde de üretilmekte olan bu sigara cihazının fiyatı özelliklerine ve kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. İlgili ürün içerisinde yer almakta olan meteryaller arasında en önemlisi likit alanıdır. Bu alan elektronik sigaranın beyni konumundadır. İçerisine doldurulabilmekte olan farklı aromal ile nikotin tadının birleşmesine yol açmaktadır. Böylelikle nargile tadında bir sigara ürünü yaratmaktadır. One Hit Wonder olarak adlandırılmakta olan likit markası sıklıkla tercih edilmekte olan markalar arasında yer almaktadır. 

One Hit Özellikleri 
İçeriğinde birçok farklı özelliği bir arada barındırmakta olan One Hit Wonder Likit, Amerika Birleşik Devletleri kökenli bir ürün olarak bilinmektedir. Özellikleri arasında en ilgi çekicileri şişesinin boyutu, dış görünümünün oldukça sempatik olması, renk renk olan etiketleridir. Diğer markalara ait likit şişerlerine göre oldukça farklılık gösteren bu ürüne ait şişe boyut olarak da oldukça büyüktür. Görünümü ile oldukça ilgi çeken bu ürün içerisine birbirinden leziz aromalarında eklenmesi ile eşi bulunmaz bir ürün halini almaktadır. Şişelerine ait özellikler içerisinde çocuk korumasının da bulunması bu likit markasının tercih edilme olasılığını giderek arttırmaktadır. 
One Hit'de Farklı Tatlar 
Birbirinden farklı tatlarda yedi adet aromaya sahip olan bu ürün, içerisinde en fazla tercih edilmekte olan aroma Magic Man olarak bilinmektedir. Özellikle yeni yeni piyasada yerini almakta olan One Hit Wonder Türkiye bu aroma ile piyasaya sunulmaktadır. Oldukça farklı tatlarda aromalara sahip olabilmekte olan elektronik sigara likitleri kolaylıkla doldurulabilen özelliğine sahiptir. Jelibon tadını benimsemiş olan Magic Man aroması, oldukça farklı bir aroma çeşididir. Elektronik sigaraya uyumlu olarak üretilmekte olan bu aroma nikotin ile birleştiğinde muhteşem bir tat elde edilmesine olanak sağlamaktadır. Alışılmamış bir tada sahip olması, bu ürünü farklı kılmakta olan detaylar arasında yer almaktadır. http://www.onehitwonderlikit.org/ adresinden tüm likit çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X