Kışın Soğuk Yüzünü Sevimli Hale Getiren 2017 Kaban Modelleri

Kış günleri soğuk yüzünü yavaş yavaş göstermesi ve hava sıcaklarının eksi derecelere doğru düşmeye başlaması, üzerinize katlanan bir kombin mevzusu haline dönüşüyor.

 Kışın Soğuk Yüzünü Sevimli Hale Getiren 2017 Kaban Modelleri
 Kışın Soğuk Yüzünü Sevimli Hale Getiren 2017 Kaban Modelleri intendajans

            Kış günleri soğuk yüzünü yavaş yavaş göstermesi ve hava sıcaklarının eksi derecelere doğru düşmeye başlaması, üzerinize katlanan bir kombin mevzusu haline dönüşüyor. Kat kat giyinerek, sizleri robot haline dönüştüren kombinler de yavaş yavaş kapınızı çalmaya başladı. Üşümek moral bozucu, fakat üşümemek için de kat kat giyinmek de ona keza…

 

            2017 sezonu da soğuk hava ile birlikte yeni moda olan kaban modellerini gözler önüne seriyor. Vatkalarla kabaran kabanlar, puf montlar, uzun paltolar ve pardösüler ile uzayıp giderken, işleme ve nakış detayları ile kapsamlı bir hale dönüşebiliyor. İşte sizlere soğuk günlerde güzelliği ve şıklığı çevreye yansıtan 2017 kış kreasyonlarının en yeni moda kaban modelleri…

 

 Desenli Bir Şıklığa Davet İ İçin Kaban Modelleri

 

            Kış soğuk yüzünü yün kabanlar ile ısıtıyor. 2017 kış kreasyonlarında yün kaban modelleri desenli ya da tek renkli dinamik tonlara boyuyor. Yün kaban modelleri bu sezonda daha hareketli sade fakat şık bir kombin için bir o kadar da vazgeçilmez oluyor.

 

            Kruvaze kesim bu sezonda da kaban modellerine karşı sesini yükseltiyor. Sportif ve şık kombinler yapabileceğiniz modeller arasında ilk sıralarda yer alan kruvaze kesim kabanlarım namını duymamanız neredeyse imkânsız, fakat giymemeniz ise tamamen sizin zevkinize kalmış bir şey… Yün kaban, kruvaze kesim derken kadife kumaş kaban modelleri de 2017 kış modası ile beraber dış giyime sıçrıyor. Yumuşak dokusu, ince yapısı ve sıcak yüzeyi ile soğuk kış günlerin de sık kombin arayışında olanlar için muhteşem bir çözüm oluyor.

  Yataktan Direkt Sokağa Çıkaran Kaban Modelleri

 

            Akıllarda kalması zor, robdöşambr adı ile bilinen sabahlıklar bu sezonda gündelik kombinlerin üzerine konuyor. Yataktan kalkıp sokağa fırlayan bir hava yaratmak istiyorsanız o zaman zevkinize göre ideal bir seçim olan ceketleri tereddütte kapılmadan tercih edebilirsiniz veya alıp evinizde sabahlık olarak da kullanabilirsiniz. Havaların git gide soğumaya başladığı bu günlerde uzun kaban modelleri de yüzünü bir hayli belirginleştiriyor. Neredeyse her kombinle ayrılmaz bir bütün olabilen uzun kaban modelleri üzerinize ne giydiğiniz bile önemsiz hale geliyor.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X