Sessiz Çığlığa Kulak Verin

Kayseri’de yaşayan 62 ve 53 yaşındaki Mehmet ve Bircan Cesaret çifti yaşadıkları sağlık problemleri nedeniyle bir hayli zor zamanlar geçiriyorlar.

Sessiz Çığlığa Kulak Verin
Sessiz Çığlığa Kulak Verin Admin

Kayseri’de yaşayan 62 ve 53 yaşındaki Mehmet ve Bircan Cesaret çifti yaşadıkları sağlık problemleri nedeniyle bir hayli zor zamanlar geçiriyorlar. Bu kapsamda Mehmet Cesaret 15 yıldır gırtlak kanseri ile mücadele etmeye çalışırken bu derdinin üzerine bir de eşinin kurban bayramından önce felç olması da eklendi. Yaşlılık maaşı haricinde herhangi bir gelire de sahip olmayan bu çiftin acil yardıma ihtiyacı bulunuyor.

Fizik Tedaviye İhtiyacı Var

Felç olan Bircan Cesaret’in sağlığına kavuşabilmesi için fizik tedavi görmesi gerektiği ifade edilirken hastanelerde yer olmaması buna imkan tanımıyor. Ayrıca Mehmet Cesaret eşini hastaneye el arabasıyla götürmek durumunda kaldığını da üzülerek ifade ediyor. sağlık ekiplerinin uzman kişiler olmadan taşıma işlemlerini yapmayız demeleri sebebiyle her zaman ambulansla gidebilmelerinin de mümkün olmadığını Mehmet amca ifade ediyor.

Maddi ve manevi desteğe ihtiyacı olan bu çift Kayseri’ye bağlı Bünyan İlçesi’nin Doğanlar Mahallesi’nde ikamet ediyorlar. Hayırsever kimselerin bu çifte ulaşmalarını sizlerden istirham ediyor ve çiftimize de acil şifalar diliyoruz. 

Mehmet ve Bircan Cesaret
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X